EJOIN

Vývoj a výroba moderných nabíjacích staníc pre elektromobily. Prevádzkujeme aj vlastnú sieť staníc.

7 %

Výnos

2 000 €

Min. výška investície

Mesačne

Pripisovanie úrokov

03.02.2024

Splatnosť dlhopisu

1 000 000

Objem emisie

EJOIN

Chceme spraviť svet čistejší, chrániť prírodné zdroje a vytvoriť pohodlie pre ľudí.

Naša spoločnosť je súčasťou konzorcia venujúcemu sa energetike a obnoviteľným zdrojom energie už od roku 2010, ktoré vlastní a prevádzkuje obnoviteľné zdroje energie s celkovou kapacitou 20 MW. Okrem toho je aj vlastníkom miestnych distribučných sietí, kde sa nabíjacie stanice prevádzkujú. Naše konzorcium taktiež realizovalo výstavbu fotovoltaických a vodných elektrární vo viacerých krajinách Európskej únie, s celkovým výkonom viac ako 25 MW. Poznatky a skúsenosti, ktoré sme za tie roky získali sú jednou z našich najväčších predností. Naše nabíjacie stanice si sami vyvíjame a vyrábame a tak vieme flexibilne reagovať na akúkoľvek požiadavku klienta a rovnako tak aj na stále sa meniace požiadavky trhu.

Našou víziou a cieľom je zdokonaľovanie nabíjacích staníc, prinášanie nových možností a technológií a ich posúvanie na novú úroveň. Chceme dokázať skeptikom, že nabíjacie stanice a elektromobily nemusia byť doménou len väčších miest, a tým pádom limitovať potenciálnych zákazníkov z tých menších. Jedným z našich pilierov je ich strategické rozmiestňovanie v priestoroch kde sa bežne zdržuje väčšie množstvo ľudí ako sú obchodné centrá, reštaurácie rýchleho občerstvenia a turistické destinácie, vďaka čomu budú naše nabíjačky ľudom vždy po ruke. Rovnako tak si ale uvedomujeme, že sa stále jedná o niečo nové, a ľuďom treba ponúknuť čo najlepšiu dostupnosť našich produktov. Preto ponúkame obchodným centrám možnosť prepojiť náš platobný systém s ich vernostným programom alebo platbou za tovar.

EMITENT EJOIN
CELKOVÝ OBJEM 1 000 000 €
MENOVITÁ HODNOTA 1 000 €
ÚROK 7%
Min. výška investície 2 000 €
SPLATNOSŤ INVESTÍCIE 03.02.2024
VÝPLATA ÚROKU Mesačne
FORMA DLHOPISU Listinná

Video

Ako využijeme získané prostriedky?

 • Výstavba siete nabíjacích staníc

  Budovanie verejne prístupných elektrických nabíjacích staníc v obciach v rámci schém podpory financovania z Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky

 • Zdokonalovanie nabíjacích staníc

  Predstavile sme nabíjaciu stanicu so skenerom evidenčných čísel vozidiel, vďaka čomu nie je potrebná manuálna autorizácia používateľa.

Ako zhodnotíme vaše prostriedky?

 • Strategické rozmiestenie

  Strategické rozmiestňovanie v priestoroch kde sa bežne zdržuje väčšie množstvo ľudí ako sú obchodné centrá, reštaurácie rýchleho občerstvenia a turistické destinácie.

 • Líder na trhu nabíjacích staníc

  Spoločnosť sa postupne vypracovala na lídra nie len na Slovensku ale aj v Českej republike a zároveň na silného rešpektovaného hráča v oblasti nabíjacích staníc a renevables vrámci regiónu strednej Európy.

Galéria

Základné údaje o emitentovi

Dlhopis

Mám záujem o viac informácií, súhlasim aby ma emitent kontaktoval.

Copyright @2020 Dlhopis.com | Designed and created with ♥ by CODEUPP