INCORE 2023

Společnost vznikla roku 2015 jako projekt na obchodování s produkty společnosti Apple.

7 %

Výnos

2 000 €

Min. výška investície

Polročne

Pripisovanie úrokov

10.01.2023

Splatnosť dlhopisu

1 000 000

Objem emisie

INCORE 2023

Společnost vznikala na jaře roku 2015 jako projekt na obchodování s produkty společnosti Apple. Nejprve šlo jen o využití vazeb na svět tradingu s produkty Apple pod záštitou oficiální licence.

Záhy jsme zjistili, že tento proces obchodů je natolik zajímavý, predikovatelný a opakovatelný, že jsme se rozhodli posunout tento projekt na úroveň společnosti, která získala know-how na zhodnocení kapitálu formou mezinárodních obchodů a je schopna tuto příležitost nabídnout i do svého okolí. Tím započala éra získávání kapitálu a s tím spojeného růstu společnosti.

Ačkoli jsme ryze česká společnost, obchodujeme v zemích celé Evropy i v Asii. 

Kapitál našich investorů zhodnocujeme prostřednictvím projektů, které buď sami řídíme, nebo jsme přímo jejich vlastníky. Tyto projekty si pečlivě vybíráme tak, abychom vytvářeli pouze perspektivní partnerství s vysokým potenciálem do budoucna. 

Spektrum zaměření našich projektů je velmi široké – od obchodování s elektronikou na mezinárodní úrovni (jsme výhradním dodavatelem elektroniky pro velké obchodní řetězce v ČR a na Slovensku), přes budování sítě automyček, výrobu a prodej potravinových doplňků pro sportovce až po kvalitní finanční a investiční poradenství.

Pod záštitou Incore Corporation navíc vybíráme technologické startupy, které aspirují na globální cíle.EMITENT INCORE 2023
NÁZOV EMISIE INCORE 2023
MENA EUR
CELKOVÝ OBJEM 1 000 000 €
MENOVITÁ HODNOTA 2 000 €
ÚROK 7%
Min. výška investície 2 000 €
SPLATNOSŤ INVESTÍCIE 10.01.2023
VÝPLATA ÚROKU Polročne
EMISNÝ KURZ 100%
ISIN SK4210001471
KONIEC UPISOVACIEHO OBDOBIA 01.10.2019
FORMA DLHOPISU Listinná
PREVODITELNOSŤ DLHOPISU Neobmedzená
STAV EMISIE UKONČENÁ

Ako využijeme získané prostriedky?

 • Nákup technologických produktov

  Chceme změnit úhel pohledu na investice a díky technologickým změnám se stát součástí budoucnosti. Nejnovější technologie jsou nejen našim koníčkem, ale zároveň prostředkem na cestě k úspěchu. Sázíme na konzervativní, konstantní pomalý růst, spíše než na nárazové úspěchy.

Ako zhodnotíme vaše prostriedky?

 • Kvalitné služby a servis pre zákazníkov

  Výtěžek z emise dluhopisů Incore bude využit na navýšení operačního kapitálu pro nákup většího množství podkladových aktiv, jimiž je především spotřební elektronika od prémiových světových výrobců jako jsou Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi a jiní.

Galéria

Základné údaje o emitentovi

 • INCORE 2023
 • IČO: 04353200
 • Sídlo: Incore Investment s.r.o.
 • Email:
 • Telefón:
 • Web: http://www.incrp.cz
Copyright @2020 Dlhopis.com | Designed and created with ♥ by CODEUPP