Hotel Komárno

Dofinanancovanie 4* rekonštrukcie hotela Europa v Komárne.

8 - 9 %

VÝNOS

1 000 000€

MIN.VÝŠKA INVESTÍCIE

Áno

VSTUP DO EQUITY

2-3 roky

ČASOVÝ HORIZONT

3 000 000

OBJEM INVESTÍCIE

Hotel Komárno

História hotela Európa siaha do 60 tych rokov, keď prvý krát otvoril brány širokej verejnosti v historickom centre Komárna. Pôsobil ako  dominanta mesta a lákal pozornosť ako domácich tak aj zahraničných turistov. Bol centrom diania v Komárne, pravidelne sa tu usporadúvali tancovačky, svadby, stužkové slávnosti. Jeho sláva zašla až začiatkom 21.storočia, keď sa noví majitelia po privatizácii pokúsili zmeniť charakter budovy a investovali len do reštaurácie. Následne  8 rokov budova  chátrala až kým sa zas nestala predmetom predaja.

Od začiatku septembra tohto roku je hotel Európa  v novom šate, zmodernizovaný,  opäť pripravený stať sa vychyteným miestom nielen pre domácich, ale aj zahraničných turistov.  Jeho poloha ho predurčuje tomuto cieľu, nakoľko sa nachádza len 200m od maďarských hraníc, takmer na brehu Dunaja. Vďaka bezprostrednej blízkosti Maďarska máme možnosť osloviť aj zamestnancov zahraničných firiem. Dôraz kladieme na firmu SK Battery Hungary ( viď web.stránku www.skbhungary.com ), ktorá v roku 2020 plánuje spustiť prevádzku v Európe najväčšej výroby automobilových akumulátorov, ktorej súčasťou je aj vývojárske centrum. Táto spoločnosť zamestnáva 25000 ľudí a rozkladá sa na 430.000m2.  

Hotel pozostáva z 1 PP a 3 nadzemných podlaží . Podzemné podlažie je  vo veľkej miere využívané ako parkovacie státia+ skladovacie priestory a priestory určené pre zamestnancov. 2NP a 3 NP budú slúžiť ako ubytovacie zariadenie, spolu 50 izieb.

Výmera 1PP 1356,66m2, 1NP 1746,1m2, 2NP 1076,31m2,  3NP 1076,31m2

Hotel Európa prenajíma kasíno spoločnosti Lucky Seven sr.o., ktorá sa zaraďuje do skupiny Game World, jedna z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich  európskych spoločností,  podnikajúce v prevádzkovaní zábavných centier a elektronických kasín. Skupinu Game World tvoria viaceré samostatné právne subjekty založené v Maďarsku, Rumunsku, Slovensku, Moldavsku a Chorvátsku na prevádzkovanie hazardných hier a pohostinskú činnosť. Ťažiskom pôsobenia skupiny je najmä v regióne východnej a strednej Európy.

Reštauráciu prevádzkuje firma Fabrica 22 a ubytovaciu časť bude riadiť Avalon Center KFt, so sídlom v Budapešti, s ktorými máme uzavreté platné nájomné zmluvy.Ako využijeme získané prostriedky?

  • Dofinancovanie rekonštrukcie 4 a 5 NP.

    Parkovanie

Ako zhodnotíme vaše prostriedky?

  • Príjmy z prenájmu hotelovej siete, reštauračnej siete a prevádzkovateľa kasína

    Vysvetlenie..... dd dd d d

Názov firmy / projektu Hotel Komárno
Požadovaný objem investície 3 000 000 €
Exit investície 2-3 roky
Ponúkaný výnos 8 - 9 %
MIN.VÝŠKA INVESTÍCIE 1 000 000 €
VSTUP DO EQUITY Áno
Forma zabezpečenia Nehnuteľnosť

Galéria

Základné údaje o firme

Dokumenty na stiahnutie

Chcem vstúpiť do projektu

Mám záujem kontaktovať firmu. Vyberte si projekt z Trhoviska podľa vaších preferencií.

Copyright @2020 Dlhopis.com | Designed and created with ♥ by CODEUPP