DIONID a.s.

Európska značka pôsobiaca v segmente spracovania drahých kameňov a výroby luxusných šperkov

7,5 %

Výnos

1 000 €

Min. výška investície

Ročne

Pripisovanie úrokov

13.11.2023

Splatnosť dlhopisu

1 000 000

Objem emisie

DIONID a.s.

Značka DIONID spája 30ročné majstrovstvo Xhevdet Gjonaja, hlavného šperkára a spoluzakladateľa spoločnosti s overenou prácou pre renomované značky
i zmyslom pre originalitu. 

Našim cieľom je stať sa globálnou značkou luxusu a elegancie pre tých, ktorí vedia oceniť krásu umenia. Produktovým portfóliom sme zaujímaví aj pre investorov,
ktorí zvažujú nákup našich diel z dôvodu priaznivého dlhodobého vývoja cien drahokamov.
Počnúc správnou identifikáciou materiálu, nákupom, následným spracovaním drahého kameňa, až po finálnu výrobu šperku s predajom konečnému spotrebiteľovi kontrolujeme celý reťazec priamo a efektívne.
Vďaka našej efektivite sme v porovnaní s etablovanou konkurenciou cenovo výhodnejší.

„Dionid. Unikátna investícia.“

Súčasná kríza spojená s vírusom COVID-19 už čo-skoro končí, čo prináša príležitosť zúročiť investície vložené do biznisu v období pandémie. Medzinárodné konzultačné spol. Deloitte, McKinsey, BCG, Bain-Altagamma jednohlasne poukazujú na masívny prepad „luxury“ trhu až do 93 % práve v tomto období.  Zároveň však poukazujú na posun kúpneho potenciálu do Číny, ktorá viac pandémiou netrpí a v budúcnosti bude hrať prim pri nákupe luxusného tovaru a služieb.

Pre viac informácií si prosím pozrite priloženú dokumentáciu. Ďakujeme !

EMITENT DIONID a.s.
NÁZOV EMISIE DIONID
MENA EUR
CELKOVÝ OBJEM 1 000 000 €
MENOVITÁ HODNOTA 1 000 €
ÚROK 7,5%
Min. výška investície 1 000 €
SPLATNOSŤ INVESTÍCIE 13.11.2023
VÝPLATA ÚROKU Ročne
ISIN SK4000018305
FORMA DLHOPISU Listinná
TYP PONUKY Verejná
STAV EMISIE úpis

Video

Ako využijeme získané prostriedky?

 • Relokácia značky - Ženeva

  Inkorporácia firmy a relokácia značky do švajčiarskej Ženevy posilní dôveryhodnosť značky DIONID na zahraničných trhoch, a zároveň v prostredí silnej konkurencie postaví firmu pred otvorené výzvy. Očakávaný prínos v podobe medzinárodnej skúsenosti, konverzie a výhodného financovania investičných aktivít švajčiarskymi bankami.

 • Prienik na trh Čína / Hong-Kong

  Efektívna 3-mesačná medializácia vopred pripraveného obsahu s dosahom na čínskeho/ hongkonského klienta s využitím moderných digitálnych technológii, inflight ads, magazine China Charm, Gateway, Hurun, etc.

 • Kampaň na európskom trhu

  Pokračovanie mediálnej kampane s dosahom na európsky trh prostredníctvom American Express Centurion Black Card Holders Magazine. V tejto položke budú použité nové automatizované digitálne nástroje s prvkami umelej inteligencie - AI.

Ako zhodnotíme vaše prostriedky?

 • Značkový butik DIONID v Ženeve (CH)

  Z výnosov predaja dlhopisov DIONID bude v niekoľkých fázach financované otvorenie vlastného značkového butiku vo švajčiarskej Ženeve. Výhoda priameho predaja bude neoceniteľná z pohľadu získavania dôležitých spotrebiteľských dát, budovania značky, monetizácie marketingu. Zisk spoločnosti pri priamom predaji bude vyšší o províziu obchodného partnera.

 • Efektívny nákup drahokamov priamo zo zdroja

  Medzinárodné konzultačné spoločnosti jednohlasne poukazujú na masívny prepad „luxury“ trhu do 93 % z dôvodu pandemických opatrení COVID-19. V tejto dobe majú najväčší zmysel aktivity smerujúce k výhodnému nákupu drahých kameňov. Pre viac informácií si pozrite náš White Paper 2020.

 • Akvizícia podielov v ťažobných spoločnostiach

  Pre DIONID je dôležité mať priamy prístup k zdroju vzácneho materiálu za tých najvýhodnejšich podmienok, bez ďalších rizík vyplývajúcich z obchodvania cez ďalšie osoby. Preto Spol. DIONID a.s. rokuje o vstupe do štruktúr významných ťažobných spoločností, ktoré sú už dnes našimi vernými partnermi.

Video Galéria

Základné údaje o emitentovi

Dlhopis

Mám záujem o viac informácií, súhlasim aby ma emitent kontaktoval.

Copyright @2020 Dlhopis.com | Designed and created with ♥ by CODEUPP